EN
#
Sarot Tatil Köyü
Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Tesise gelirken yanımızda ne getirmemizi gerekmektedir, dairedeki araç gereçler nelerdir? Ve Restoranınız var mı?

Cevap: Tesisimize gelirken sadece kişisel eşyalarınızı içeren valizinizi almanız yeterlidir. Dairenizde en ince ayrıntısına kadar düşünülerek, banyoda havlu, mutfaklarınızda bardak, çatal, bıçak, yemek yapabilmeniz için her türlü mutfak gereçleri mevcuttur. Ayrıca tesisimizde beş yıldızlı otel konforunda Hünkar Restoran ve Pastane alanları mevcuttur. Uygun fiyatlar ve zengin seçenekleri ile serpme köy kahvaltısı ve tabldot akşam yemekleri alıp yiyebilirsiniz.. Ayrıca günlük olarak hazırlanan tatlı - tuzlu atıştırmalıklarımızı Pastane bölümümüz de bulabilirsiniz. Vazgeçilmezimiz kumpiri bile dilediğiniz zaman gün içerisinde alıp yiyebilirsiniz.


Soru: Tesiste market var mı? Her ihtiyacımı markette bulabilir miyim?

Cevap: Tesisimizde bölgenin en uygun fiyatları ile hizmet veren marketimiz bulunmaktadır. Marketimizden temel ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Marketimizin yanı sıra havuz malzemeleri, organik ürünlere kadar tüm aradıklarınızı dükkânlarımız da bulabilirsiniz.


Soru: Çevre turları ve aktiviteler imkanı var mı?

Cevap: Tesisimizde acente tarafından uygun fiyatlarla çevre turları hizmeti verilmektedir. Aktivite olarak da özellikle çocuklar için mini clup, sinema, oyun parkları ve salonları yer almaktadır.


Soru: Tesisinizde günlük veya haftalık kiralama yapılıyor mu?

Cevap: Tesisimizde haftalık ve günlük kiralama hizmeti verilmektedir. Fiyatları ve diğer detaylar ile ilgili bilgiyi 0 374 424 50 50 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak öğrenebilirsiniz.