EN
#
SAĞLIĞIMIZ İÇİN UYARILAR
SPA BÖLGESİ VE HAVUZLAR
MİSAFİRLERİMİZ SAĞLIKLI VE MUTLU BİR TATİL GEÇİREBİLMELERİ İÇİN SPA VE HAVUZ KULLANIM UYARILARI

HAVUZLAR BÖLGESİNE YEMEK YEDİKTEN 2 SAAT SONRA GİRİLMELİDİR. ARA ARA SU İÇEREK KAYBEDİLEN SIVI VÜCUDA GERİ ALINIRSA HALSİZLİK VE AĞRISI ÖNLENİR.

HAVUZLAR BÖLGEMİZDE BULUNAN HİPERTERMAL HAVUZUMUZ BEL BÖLGESİNE KADAR GİRİLMESİ UYGUNDUR. KALP SEVİYESİNE GELMESİ KALBİ YORAR, TANSİYON BOZUKLUĞU VE KALP RAHATSIZLIĞI GEÇİREBİLİRSİNİZ.

SAUNA VE HİPERTERMAL HAVUZA KALP AMELİYATI GEÇİRMİŞ, YÜKSEK TANSİYON, İLTİHAPLI ROMATİZMA , AKCİĞER HASTALIĞI, EPİLEPSİ VE DOLAŞIM BOZUKLUĞU HASTALIKLARI OLAN MİSAFİRLERİMİZİN GİRMESİ SAĞLIK AÇISINDAN UYGUN DEĞİLDİR.

BÜYÜK HAVUZLARIMIZI 20 DAKİKA EGSERSİZ 5 -10 DAKİKA DİNLENME OLARAK KULLANMANIZ ÖNERİLİR. UZUN SÜRE SUDA KALMAK SİZLERE ZOR ANLAR YAŞATABİLİR. AYRICA BİR BÖLÜMDEN DİĞER BÖLÜME GEÇERKEN 10 DAKİKA DİNLENMENİZ VE SIVI TAKVİYESİ ALMANIZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİLİR.

BUHAR ODASINA ASTIM, BRONŞİT VE KOAH HASTALARININ GİRMESİ KESİNLİKLE UYGUN DEĞİLDİR.

ŞOK HAVUZUNA DİZLERİN ÜSTÜNE KADAR VE NORMAL VÜCUT ISISINDA GİRİLMELİDİR. COCUK VE YAŞLILAR İÇİN SICAK ALANLAR UYGUN DEĞİLDİR. KULAK TIKACI VE GÖZLÜK KULLANMANIZ SAĞLIĞINIZ İÇİN ÖNEMLİDİR.

HAVUZLARDA SU YUTULMAMASINA DİKKAT EDİNİZ. HAMİLELER İÇİN HAVUZ BÖLGESİ UYGUN DEĞİLDİR.

HER BÖLÜMÜN KAPISINDA UYARI LEVHALARI VARDIR. OKUMANIZ ÖNERİLİR. HAVUZ KULLANIMIYLA İLGİLİ SAĞLIK MERKEZİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

DAİRELERİMİZDE BULUNAN KULLANIM SULARIMIZ VE HAVUZLARDA KUĞULARDAN AKAN SULAR İÇMEK İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.

SAĞLIKLI GÜNLER VE İYİ TATİLLER DİLERİZ